„Anava”

RSS
Dzisiaj jest poniedziałek, 14 października 2019 godzina

                       

Grupa taneczna „Anava” została założona w październiku 2013 roku przez Dominikę Brzozę-Piprek. Zespół tworzą dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Młodzi tancerze próbują swoich sił w różnych stylach tanecznych. Na zajęciach poznają podstawy techniki wolnej, tańca klasycznego, ludowego, disco i innych. Dzieciaki uczą się układów, które prezentują podczas występów z grupa teatralną „Teatr Naszej Wyobraźni”, tworząc tym samym słowno – taneczne przedstawienia. Pierwszym spektaklem, które grupy wspólnie zaprezentowały była bajka pt. „Kopciuszek”. Obecnie młodzi tancerze przygotowują choreografie do bajki pt. „Smerfy. Chciwość nie popłaca”.

Na czas remontu w Ośrodku Kultury w Skrbeńsku zajęcia odbywają się w poniedziałki w Ośrodku Kultury w Gołkowicach w godzinach od 18.00-18.50 grupa młodsza ROZBÓJNIKI oraz 17.00-18.00 grupa starsza DOMINO.

 

Wszystkich chętnych lubiących taniec zapraszamy do wspaniałej artystycznej podróży.

 

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."