Dzisiaj jest poniedziałek, 30 marca 2020 godzina

Mini festyn z Kreatornią w Gołkowicach

Opublikowano: 11 08 2015 r.

2015-08-11 festyn (102)

We wtorkowe, szalenie upalne sierpniowe popołudnie do Gołkowic zawitał Pan Klaun 다운로드.

Pan Klaun był na tyle miły, że zagościł w zacienionym miejscu, był miękki i olbrzymi i dodatkowo pozwalał po sobie skakać! O kim mowa 에프터 이펙트 체험판 다운로드? Oczywiście o dmuchańcu – czyli dmuchanej zjeżdżalni dla najmłodszych! Uciechom nie było końca!
Przy organizacji tego pierwszego mini festyniku dla dzieci, podziękować trzeba :
Magdzie z KreatorniaStudio za watę cukrową, Pana Klauna i wspólne zabawy,
Jessice za przepiękne malunki na twarzach,
i grupie motocyklowej Mroczne Duchy z Gołkowic, którzy odwiedzili nas na swoich maszynach, pozowali do zdjęć, sadzali najmłodszych na wielkich fotelach i chętnie brali udział we wspólnych zabawach 다운로드! Była wata cukrowa, zjeżdżanie, malowanie kredą i wspólne zabawy z Kreatornią.

Niektórych najmłodszych udało się zaprosić pod ściankę i zrobić zdjęcie pięknie pomalowanej buzi Putty key generator download. Królowały motylki, i wzory w stylu „esy-floresy”. Ale trafił się nam także Spiderman, biedronka i myszki!

Już teraz zapraszamy na kolejne imprezy do ośrodków kultury i wspólne zabawy z Kreatornią 카페동영상 다운로드. Szczegóły tutaj

Kategoria: Dla Dzieci