I Drużyna Harcerska „Zew”

RSS
Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 godzina

zew głodówka

 Jesteśmy grupą młodych, ciekawych świata ludzi i tworzymy bardzo zgraną, wesołą i aktywną drużynę 다운로드. W każdej sytuacji możemy na siebie liczyć.

Chcąc być dobrym w tym, co robimy, zdobywamy nowe umiejętności poprzez realizację stopni i sprawności harcerskich oraz stale dążymy do wyznaczonych sobie celów 다운로드.

Naszą pasją są podróże, więc staramy się kilka razy w roku odwiedzić góry, wyjeżdżamy także na obozy harcerskie i biwaki, w różne rejony kraju sftp 파일.

Mimo, że jesteśmy bardzo młodą drużyną, odnosimy wiele sukcesów nie tylko na płaszczyźnie harcerskiej, z czego jesteśmy bardzo dumni 다운로드.

W drużynie czynnie działa około 25 harcerzy, podzielonych na kilka zastępów.

Jeżeli chcesz:

  • przeżyć niezapomnianą przygodę jaką jest harcerstwo
  • poznać nowych ludzi
  • wędrować w świetnym towarzystwie po górach i nie tylko
  • nauczyć się czegoś nowego, czego nie znają twoi koledzy ze szkoły 다운로드.

To wstąp do  Harcerstwa i do naszej drużyny, po prostu przyjdź do nas na zbiórkę. Zbiórki odbywają się najczęściej w piątki o godz 다운로드. 18.00 w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie, ale jak tylko jest pogoda, jesteśmy w terenie, więc najlepiej przed przyjściem skontaktuj się z naszą drużynową,  pod nr tel.: 606-850-384 윤고딕 300 다운로드. Opiekunem grupy jest pani Hanna Koziej.

Czekamy na Ciebie,

Czuwaj!

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."