Dzisiaj jest poniedziałek, 14 października 2019 godzina

III RODZINNY RAJD ROWEROWY PO GMINIE GODÓW

Opublikowano: 18 05 2015 r.

PRZYPINKA III RAJD

Koło Turystki Rowerowej i GCKSiT w Godowie serdecznie zaprasza na

III Rodzinny Rajd Rowerowy po gminie Godów

Start: godzina 10:00, Ośrodek Kultury w Skrbeńsku (rejestracja uczestników od godz. 9:00)

Zakończenie : boisko LKS „OLZA” w Godowie

Trasa rajdu : ok 25km

Zapisy: Ośrodek Kultury w Gołkowicach: 32 47 27 532 lub Ośrodek Kultury w Godowie: 32 47 65 630

Dzieci i młodzież do 18 roku życia obowiązkowo w kaskach rowerowych i pod opieką osoby dorosłej.

Szczegółowy regulamin rajdu (w tym warunki uczestnictwa i zasady zachowania się podczas rajdu)

REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO

Kategoria: Informacje