Dzisiaj jest piątek, 05 czerwca 2020 godzina

Wójt Gminy Godów oraz Stowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia Zdroju zapraszają na spotkanie

Opublikowano: 15 03 2017 r.

Wójt Gminy Godów oraz Stowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia Zdroju zapraszają wszystkich miłośników sportu i rekreacji na świeżym powietrzu na spotkanie inaugurujące kolejny cykl „Biegu po Zdrowie” 아리아드네 다운로드. Spotkanie odbędzie się 31 marca 2017 r. (piątek) o godzinie 18.00 w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie.  Prowadzący – Pan Stefan Kalinowski, przedstawi szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu imprez na bieżący rok 다운로드. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 28 marca 2017 r. na adres mailowy: michal.kozielski@godow.pl

UWAGA!! 윈도우10 정품 다운로드! W tym roku pierwsze spotkanie sportowo – rekreacyjne „Bieg po Zdrowie” odbędzie się w czwartek 27 kwietnia 2017 o godzinie 18.00 r. w Godowie.  Zapraszamy 다운로드!

Kategoria: Informacje