Dzisiaj jest poniedziałek, 14 października 2019 godzina

Złoty Kłos – Wyróżnienie dla Ballady

Opublikowano: 18 05 2015 r.

1 i 3 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Zebrzydowicach odbył się XXII Międzynarodowy Przegląd Zespołów Regionalnych „Złoty Kłos”.  Gminę Godów na tym przeglądzie reprezentowały zespoły : Gospodynki z Krostoszowic oraz Ballada z Godowa.

Jury po przesłuchaniu i obejrzeniu ponad 70 zespołów przyznało Balladzie z Godowa wyróżnienie w Kategorii II – zespoły śpiewacze z towarzyszeniem instrumentów muzycznych

Gratulujemy wyróżnionym!

Foto : 35 lecie Zespołu 2014 r. OK Godów