„Mroczne Duchy”

RSS
Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 godzina

Grupa Motocyklowa
MROCZNE DUCHY GÓRNY ŚLĄSK

Dążąc do realizacji marzeń stworzyliśmy grupę ludzi, którzy w wolnej chwili wsiadają na swoje motocykle i z pasją oraz zaangażowaniem przejeżdżają wspólnie kolejne kilometry 한국 책 다운로드.
Dnia 10 grudnia 2013 roku dołączyliśmy do szeregu klubów Stowarzyszenia „Polski Ruch Motocyklowy” jako Grupa Motocyklowa MROCZNE DUCHY GÓRNY ŚLĄSK 데일리모션 자막 다운로드.
Spotkać nas można na zlotach, imprezach motocyklowych, ogólnopolskich akcjach organizowanych przez PRM, ale nie tylko.
Naszym celem jest promowanie pozytywnego wizerunku motocyklisty w społeczeństwie oraz propagowanie bezpiecznej i rozsądnej jazdy wśród motocyklistów 다운로드. Zawsze możemy na siebie liczyć, wiemy na co nas stać, mamy wspólne cele i kierujemy się tymi samymi zasadami. Nie ma u nas podziałów na: kobieta-mężczyzna, policjant-górnik, lepszy czy gorszy, naszym priorytetem jest pasja, którą chcemy dzielić się z innymi 다운로드.
Każdy entuzjasta dwóch kółek może do nas dołączyć.
Kontakt do nas: mroczneduchy@gmail.com
Mroczne Duchy na Facebooku

 

 

SONY DSC

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."