RSS
Dzisiaj jest wtorek, 22 czerwca 2021 godzina

KONCERT ZESPOŁU ADULT+

Opublikowano: 30 03 2015 r.

Koncert_gdzie sa kwiaty_fot.judytamarcol (00a) (1)„Gdzie są kwiaty z tamtych lat?”

Ponad 20 piosenek z repertuaru klasyki polskiej piosenki zaprezentował zespół „Adult +”, pod dyrekcją artystyczną Dawida Koczy 다운로드. Dwa koncerty zatytułowane „Gdzie są kwiaty z tamtych lat?” odbyły się 25 i 26 marca na scenie Ośrodka Kultury w Gołkowicach. Gościnnie wystąpiły: Hania Hołek oraz Sylwia Pisulska 엠넷 음악 다운로드. Mocną stroną koncertów zespołu „Adult+” jest nie tylko wysoki poziom umiejętności wokalnych, ale przede wszystkim oryginalny scenariusz i niebanalna prezentacja każdego z tytułów 다운로드. „Marzę o tym, aby dach Ośrodka Kultury w Gołkowicach stał się domem dla utalentowanych, niebanalnych i wrażliwych ludzi. Chciałbym rozwijać koncepcję koncertu w formie happeningu, która czerpie z wielu dziedzin sztuki 다운로드. Wierzę, że dzięki swojej determinacji „Adult+” stanie się za kilka lat marką, która przyciągnie na południe polski koneserów dobrej muzyki 정음 글로벌 뷰어 다운로드. Już teraz pracujemy nad kolejną produkcją: „Przekleństwa wyobraźni”.

Dyrekcja artystyczna: Dawid Koczy
Wykonawcy: zespół ADULT+ w składzie: Wojciech Ciuraj, Zuzanna Długi, Aleksandra Drwięga, Judyta Ostrzołek, Natalia Oślizło, Daria Suchy 다운로드.
Gościnnie: Hanna Hołek i Sylwia Pisulska

Zobacz fotorelację

Kategoria: Reportaże

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."