RSS
Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 godzina

Skrzyszowski Festyn Ziemniaczany

Opublikowano: 17 09 2018 r.

15 września przy Ośrodku Kultury w Skrzyszowie odbyło się tradycyjne Święto Ziemniaka 원피스 고화질 다운로드. Koncert rozpoczął zespół Sunny Band pod batutą Macieja Czyża. Kolejnym punktem programu był pokaz tańca w wykonaniu tancerzy z TK MARENDI.

Zajęcia tańca prowadzone będą również w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie Wireshark 32bit download. Szczegóły w Ośrodku Kultury w Skrzyszowie, na plakatach i stronie internetowej gckgdow.pl oraz na naszym facebook’u. Następnie na scenie pojawiła się Gminna Orkiestra Dęta z Gołkowic dyrygowana przez Ryszarda Wachtarczyka z gościnnym udziałem Dominiki Brzozy-Piprek 다운로드.
Podczas festynu można było skosztować ziemniaczanych przysmaków, przygotowanych, jak co roku, przez niezawodny zespół Familijo ze Skrzyszowa. Były placki ziemniaczane, frytki, pyzy oraz „kartoflona”. Poza tym na dzieci czekały stoiska z zabawkami oraz dmuchańce.
Imprezę poprowadził Mieczysław Kierpiec. W godzinach wieczornych rozpoczęła się dyskoteka pod chmurką, którą rozkręcał DJ Tomek.
Koncerty odbyły się w ramach projektu „Synergia – integracja społeczności i instytucji pogranicza Godowa i Petrovic u Karvine”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Interreg V-A republika Czeska – Polska 2014 – 2020.

FOTORELACJA Z FESTYNU ZIEMNIACZANEGO W SKRZYSZOWIE

Kategoria: Reportaże

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."