RSS
Dzisiaj jest sobota, 25 maja 2019 godzina

Bieg po Zdrowie z Gminą Godów w Łaziskach

Opublikowano: 30 08 2018 r.

 

W ostatnie czwartkowe popołudnie sierpnia odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Bieg Po Zdrowie z Gminą Godów i Marsz Rekreacyjny Nordic Walking”. Tym razem bieg zorganizowano w Łaziskach.

Kilkudziesięcioosobowa grupa zgromadziła się przy remizie strażackiej OSP Łaziska, aby omówić szczegóły biegu. Dystans z którym przyszło się zmierzyć tego dnia liczył blisko 6 km i przebiegał od zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Skotnickiej w kierunku boiska LKS Polonia Łaziska, aż do stacji UNIWAR przy zjeździe na autostradę A1.
Na starcie stanęli zawodnicy z Polski oraz z Czech.
Pogoda próbowała odstraszyć zawodników, którzy jednak w komplecie dotarli na metę.
Dla uczestników biegu przygotowane zostały napoje oraz ciepły posiłek. Rozlosowane zostały również nagrody.
Na kolejne spotkanie zapraszamy 27 września do Skrzyszowa.
Spotkanie zorganizowano w ramach projektu „Sport i rekreacja integracją mieszkańców w strefie transgranicznej”, który realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.

2018-08-30 Bieg po Zdrowie z Gminą Godów

Kategoria: Sport

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."