Stowarzyszenie Hodowców Drobnego Inwentarza, Ptactwa Ozdobnego i Egzotyki

RSS
Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 godzina

 

 

Stowarzyszenie zostało założone w 1962 roku przez Andrzeja Walę, jako Koło Terenowe przy Polskim Związku Hodowców Drobnego Inwentarza. W 1999 roku koło przyjęło aktualną nazwę  STOWARZYSZENIA HODOWCÓW DROBNEGO, INWENTARZA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH, PTACTWA OZDOBNEGO I EGZOTYKI SK-1 Telnet exe download.

Od 2010 roku Stowarzyszenie SK – 1 Skrzyszów jest organizatorem  Giełdy Drobnego Inwentarza w Jastrzębiu Zdroju ul. Północna (targowisko) 웹소설 무료 다운로드. Oprócz hodowców królików, kur, gołębi, bażantów, pawi, ptactwa wodnego, ma w swoich szeregach hodowców ptaków egzotycznych. Nadal należy do Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego 오렌지 마말레이드 다운로드.

Stowarzyszenie Hodowców jest  uczestnikiem pokazów i wystaw na dożynkach w naszej Gminie Godów i gminach ościennych – Mszana i Gorzyce 다운로드. Co roku organizujemy  wystawy na Ziemi Cieszyńskiej w Kończycach Małych. W czasie naszych wystaw i pokazów propagujemy i zachęcamy młodzież do hodowli drobnego inwentarza i egzotyki. Dwukrotnie zdobyło Puchar Przechodni  w rywalizacji Kół Terenowych byłego woj 심시티4 지도 다운로드. katowickiego.

Obecny skład zarządu:

prezes – Andrzej Mazur

v-ce prezes – Przemysław Lęga

sekretarz – Andrzej Gałązka

skarbnik – Grzegorz Małysz

 

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."