Warto wiedzieć

RSS
Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 godzina

Nie masz pomysłu co robić w wolnym czasie? Serdecznie zapraszamy do udziału w questingu na terenie Gminy Godów 가시나 mp3.

Questing stawia turystykę na głowie. Zamiast leniuchować na hamaku odkrywamy nieznane miejsca i szukamy skarbu. I to nie w zatoce piratów na Karaibach tylko u nas  w Gminie Godów gdzie tajemnic jest wciąż mnóstwo 인텔리j 다운로드.

Wybierz się na wędrówkę w okolice „Podgórnika” i odkryj quest „Z piaskiem w butach”. Potrzebujesz tylko mapkę z trasą 다운로드. Znajdziesz ją w Gminnej Bibliotece Publicznej w Godowie oraz jej filiach, w Punkcie Informacji Turystycznej w Gołkowicach oraz do pobrania  TUTAJ

 

 

 

 

 

A dla miłośników jazdy na rowerze w 2018 r 다운로드. otwarto „Żelazny Szlak Rowerowy”, który łączy gminę Godów z sąsiednimi gminami. Samorządy zaczęły od stworzenia pierwszej małej pętli ŻSR (etap I) wykorzystującej dziedzictwo i poprzemysłową spuściznę Górnego Śląska bazującej na dawnej infrastrukturze kolejowej Melon top 100 download.

Z tej okazji powstał „Przewodnik po Żelaznym Szlaku Rowerowym”, który zawiera historię powstania szlaku, opis poszczególnych odcinków oraz mapkę 영화 플립 다운로드. Dostępny jest w Punkcie Informacji Turystycznej w Gołkowicach (w budynku Ośrodka Kultury).

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."