RSS
Dzisiaj jest sobota, 25 czerwca 2022 godzina

Dobry wieczór z płytą winylową w OK Godów

Opublikowano: 05 11 2019 r.

GCKSiT w Godowie serdecznie zaprasza na Dobry wieczór z płytą winylową do Ośrodka Kultury w Godowie.

Spotkaniu z muzyką zespołu PINK FLOYD przewodniczył będzie Bogusław Ziębowicz 다운로드.

KIEDY: 14.11.2019 r., godz. 18:00
GDZIE: Ośrodek Kultury w Godowie

WSTĘP WOLNY!

„Od ponad trzech dekad z wielkim zapałem kolekcjonuję muzykę na płytach winylowych 마포구. Zawsze staram się mym kolekcjonerskim zapałem zarazić osoby, które spotykam na swojej drodze. Niezmordowanie opowiadam im o różnych artystach, prezentuję ich muzykę, relacjonuję koncerty, na których bywam, i co najważniejsze – zachęcam wszystkich do słuchania muzyki z płyt winylowych wpf 파일. Moi znajomi mówią, że jestem w tym temacie pozytywnie zakręcony. Ja się z tego bardzo cieszę!

Płyta winylowa ma w sobie niesamowitą moc przekazu, która zmusza nie tylko do słuchania jej zawartości muzycznej, ale także do pewnych rytuałów związanych z jej czyszczeniem, konserwacją, wyjmowaniem z koperty, obracaniem na talerzu gramofonu itp. Dźwięk z niej wydobywany jest najwyższej jakości i ma duszę. A poza tym jest ona już z nami w niezmienionej formie od końca lat czterdziestych XX wieku – to najlepszy wynik spośród wszystkich nośników muzyki. To wszystko sprawia, że płyta winylowa jest wyjątkowa!

Kiedy słuchamy muzyki z płyty winylowej, nasze życie zwalnia do 33 1/3 obrotów, bo z taką prędkością obraca się ona na talerzu gramofonu. Wtedy czujemy się znakomicie! Jesteśmy odprężeni w 100%!

W takim razie zwolnijmy trochę w ten czwartkowy wieczór i posłuchajmy muzyki zespołu Pink Floyd. Punktem wyjścia do naszej podróży będzie płyta The Dark Side of the Moon. A co będzie dalej… to moja muzyczna tajemnica…

Dlaczego wybrałem takie, a nie inne utwory? Dlaczego Pink Floyd są bohaterami naszego pierwszego spotkania? O tym opowiem na miejscu.

Proszę usiądźmy wygodnie w murach Ośrodka Kultury, zostawmy na dwie godziny zwariowany świat na zewnątrz i zanurzmy się w dźwiękach muzyki stworzonej przez największy zespół art rockowy świata.

Zapraszam serdecznie na Dobry wieczór z płytą winylową.

Bogusław Ziębowicz”

Kategoria: Zaproszenia

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."