„Anava”

RSS
Dzisiaj jest poniedziałek, 23 maja 2022 godzina

Grupa taneczna ANAVA powstała w 2014 roku, zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat 다운로드. Opiekunem zespołu oraz jego instruktorem jest Dominika Brzoza -Piprek.

Pogram zajęć pracy zawiera naukę podstawowych kroków i elementów prostych układów tanecznych do muzyki oraz do piosenek 다운로드. Dzieci uczą się także wyklaskiwać różne motywy rytmiczne. Zespół wzbogaca swym udziałem imprezy lokalne organizowane przez GCKSiT.

Na czas remontu w Ośrodku Kultury w Godowie zajęcia odbywają się  w Ośrodku Kultury w Gołkowicach w poniedziałki w godzinach  od 18.00-18.50 grupa ROZBÓJNIKI, 17.00-18.00 grupa  DOMINO oraz w środku w godzinach 17:00-17:45 grupa TRUSKAWECZKI 유튜브 음악만 다운로드.

Wszystkich chętnych lubiących taniec zapraszamy do wspaniałej artystycznej podróży.

Unia Europejski Leader Morawskie Wrota Program Rozwoju Obszarów Wiejskich

Projekt „Informacja i promocja a kultura – panel dyskusyjny połączony z promocją nowej strony internetowej” – został wybrany przez Lokalną Grupę Działania Morawskie Wrota i jest realizowany w ramach działania 413: Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013."